Prosinec 2009

Obloha - nekonečná inspirace ... :))

31. prosince 2009 v 1:58 | Marie |  KRÁSNÉ OBRÁZKY

Krásné snímky oblohy, které jsem našla na Facebooku ...

Včera nad mou hlavou na obloze ...

30. prosince 2009 v 23:42 | Marie |  INFORMACE - různé
Opět jsem koukala na oblohu, včera byl nádherný den a kousek té krásy jsem zachytila :)
Mnoho lásky a sluníčka pro Nový rok ... :)

30. prosince 2009 v 22:55 | Marie |  INFORMACE - různé
Posílám všem lidem dobré vůle mnoho pozdravů ... držte se u světla a lásky ...
Dnes při procházce se spící vnučkou v kočárku přišel tento nápad, načmárat tuto P.F. do sněhu ... myšlenka v hlavě byla na jednoho velice milého a moudrého člověka ... :o)

Vánoční Praha ... zajímavé video

29. prosince 2009 v 16:16 | Marie |  INFORMACE - různé
Tento odkaz na video jsem dostala od svého syna, je to prý uděláno úplně novým foťákem, který stojí 100.000 kč .... firma ho přišla vyzkoušet a vytvořila video o vánoční Praze ... hudba je skvělá ... přeji příjemný zážitek :))


Poselství pro rok 2010

29. prosince 2009 v 16:06 | Marie |  INFORMACE - různé
Poselství pro rok 2010 přijato 22. 11.2009 v 11. 45 hod. Zdenkou Blechovou

Ano
Tento rok je velmi významný v dějinách lidstva. Lidstvo se v tomto roce pohne ku předu a to tak velkou silou, která nemá v dějinách obdoby. Lidé si budou více vážit svého zdraví a nebudou již s ním nakládat tak, že jim na něm nezáleží. Budou se snažit být zdraví a vitální. Budou vědět, že je to to nejdůležitější a nejschůdnější pro zdravější a lepší styl života. Už nebudou upírat pozornost k druhým a tomu, jak se cítí oni, ale budou upírat pozornost ke svým přáním a touhám. Nebudou už slepě naplňovat přání druhých, ale budou se snažit prosadit ve svých vědomostech a ne ve vědomostech druhým. Už si nebudou potřebovat něco dokazovat. To jak jsou dobří, jak se s ostatními dokáží v dobrém snést. Už si nikdo nebude hrát na spasitele a každý se bude s každým rozprávět tak, jak mu to říká jeho svědomí a ne skrze to, chtít se zalíbit druhým. Tento rok přinese rodinám obdobu toho, co se žilo dříve v dobách ranných a to tak, že rodiny se budou vytvářet je v době zachování rodu a pak už nebude důležité kolik času kdo s kým tráví. Každý bude mít svobodnou volbu v tom, co chce činit a nebude se trápit tím, že zde má rodinu a že by na ní měl brát ohled. Ženy budou muset být zodpovědnější a ne se spoléhat na muže, jinak budou strádat. Muži se budou s ženami chtít stýkat v pozici sexu a ne už z pozice, je mi s tebou dobře a chci s tebou být stále. Budou se stále více rozlišovat rodové znaky mužů a žen jak tomu bylo dříve v době prvobytně pospolné. Rozdíl bude jen v tom, že každý bude zodpovědný za sebe a nebude moci nikomu dávat vinu. Každý má možnost realizovat se ve svých přáních, ale nesmí spoléhat na druhého, tam to vždy nevyjde.

Andělé ...

27. prosince 2009 v 22:36 | Marie |  INFORMACE - různé

Mnoho lidí miluje anděly a jejich energii, umí vytvořit tolik krásných andělů, tyto jsem našla na Facebooku ... vkládám jen maličkou ukázku ...Jedna náladovka .... :))

23. prosince 2009 v 23:29 | Marie |  OBLÍBENÁ VIDEA

Engelbert Humperdinck - A Man Without Love 1987 - a ještě jedna náladovka :)


Láska je ve vzduchu - nádherná píseň

23. prosince 2009 v 23:24 | Marie |  OBLÍBENÁ VIDEA

John Paul Young - Love Is In The Air (1978)

Láska je ve vzduchu - nádherná píseň, dělá mi super náladu


Vánoční přání ...

22. prosince 2009 v 8:42 | Marie |  INFORMACE - různé
Tato aplikace se mi moc líbí, určitě ji mnozí znají, snad vás všechny její připomenutí potěší :)Každý kráčí svou cestou, ke světlu ...

20. prosince 2009 v 8:32 | Marie |  INFORMACE - různé

Tato fotka mě hodně chytila za srdíčko ... našla jsem ji u Sissel na Facebooku,
tato žena miluje fotoaparát a malování obrazů, staly jsme se přáteli a obě z toho máme velikou radost ...

Kleivdal- Fotography -Quotes

Nejdou mi vkládat nové články a obrázky, zkouším tedy touto cestou přidat nějaké krásné obrázky na vánočn téma ...Ještě vánoční variace

19. prosince 2009 v 23:44 | Marie |  INFORMACE - různé
Zkusila jsem ještě jinak upravit obrázek ....

Dnes jsem nakreslila - P.F. 2010

17. prosince 2009 v 23:47 | Marie |  INFORMACE - různé
Na požádání jednoho muže, jsem dnes po dvou letech nakreslila P.F. 2010 ... koruna stromu se kreslila automatickou kresbou a když se podíváte pozorně uvidíte mnoho obličejů, miluji tyhle andělské hry ... a kreslila jsem dál ... přišlo poselství pro letošní vánoce ....

Zde je nakreslený obrázek bez počítačových úprav ...


Nové obrazy menších rozměrů ...

15. prosince 2009 v 22:16 | Marie |  INFORMACE - různé
Nazvala jsem obrázek jen tak jednoduše, " TŘI PAPRSKY "
možná časem přijde jiný název ... :)

Poselství Vánočních svátků 2009 ...
zde ještě asi budu pokračovat až barva trochu zaschne ... :)

Dnes jsem dostala nádhernou reakci na tyto dva obrázky, děkuji panu Oldovi Bémovi a pokud nevadí, vkládám text který mi poslal, ať je všem pro potěšení a pro radost v našem bytí ...
Pan Oldřich Bém má tyto stránky: http://www.andeletobe.estranky.cz/

Se Světlem do nového bytí

Jsme děti Boží, v Pravdě je tvořeno naše bytí, z celku jsoucna Světelného jasu Lásky, krásy, míru a čistoty jsme vzešlí pro dokonalost síly ducha, pro celek stvoření, kterého jsme součástí. Je tedy přirozené vše, co je vnějšímu obrazu života, ve kterém se nacházíme nyní - vzdálené, jež jsme ztratili ve zmatku podřízenosti se strachu, v boji proti ničemu, v imaginární představě vytvářející obraz který se záhy rozplyne. Je tedy nutné se naučit té přirozenosti síly ducha, síly Srdce a vkládat je do obrazu života pro harmonizující, rovnovážný stav jako nedílnou součást. Ta přirozenost je Život, jež je vodítkem odrazu životů, kterými stále a stále procházíme, pro vývoj - do sféry vědomého Já. Najděme v sobě sílu učit se Životu v Pravdě, trpělivosti a Lásce. Jsme duše v šatu ducha a duch je v šatu těla - pro vývoj, pro poznání, pro Život. Jsme krásní, vzešli z té čistoty a lásky Boha Otce. Děkuji, že jsem. Děkuji za Život v životě - pro život. Děkuji vám, kteří dáváte radost pro radost. Děkuji vám, kteří se dělíte o poznání i vám, pro něž je Světlo radost, Život a Láska. Chraňme svoje Srdce. Je to květ, jež má sedm blankytně modrých lístků, které obklopují stříbrný střed tzv. / Bránu /. Je to květ duchovního Srdce, a má tři podoby: Podoba první je Láska, podoba druhá je Život, podoba třetí je přeměna. Tedy, sedm čaker se vyvíjí v harmonii a Lásce, sedm úrovní je Život a po sedmém cyklu se vše mění. Ten květ je kruh jednoty středu, jehož energie se prolíná všemi směry a nikdy netvoří pravý úhel.
Dějový směr evoluce nezadržitelně postupuje, udávajíc směr dotýkající se každého bez ohledu na myšlenkový obraz rozumu, té struktury stojící mimo Pravdu, jež si vytváříme svým chtěním, které jediné považujeme za důležité.
Mějme se rádi, a ochraňujme Život, neboť jsme jeho součástí.

Hodně štěstí