.LÁSKA, aneb když mozek sestupuje do srdce (Karaimi Motyčková, 13. 12. 2012)

5. ledna 2013 v 2:01 | Marie |  OBLÍBENÁ VIDEA

LÁSKA, aneb když mozek sestupuje do srdce (Karaimi Motyčková, 13. 12. 2012)

Igor Chaun

Přátelé, včera jsem měl krásný zážitek, totiž přednášku (povídání) Kateřiny Karaimi Motyčkové u Gábiny Filippi, v rámci jejího Léčivého divadla, po jejím představení Chlapec, který viděl pravdu v ART SPACE Řetězová 7. - Natočil jsem to a věřím, že se mi podaří onu podivuhodnou devadesátitří-minutovou videonahrávku ještě dnes k večeru vám tady představit. Pro mne se jednalo o mimořádně silný a inspirativní zážitek, právě pro tyhle dny... Věřím, že vás taky zaujme. Nazval jsem to "LÁSKA, aneb když mozek sestupuje do srdce (Karaimi Motyčková, 13. 12. 2012)". Ještě jednou díky za všechna tato pozitivní sdílení... :-) Hodně síly a naděje nám všem. Igor


Karaimi: Na Zemi to není o odpočinku
(Z videa http://youtu.be/AH4X2zZ-28Y, od 1:12.00 do konce.)
Přepis Orgonet.
(1:12)
Od malinka jsem viděla věci, které děcka neviděly, a měla jsem s tím velké problémy. V pěti letech se mi to zastavilo, protože jsem chtěla v pěti letech vyskočit z okna. Protože jsem nemohla vydržet na tomhle světě s otevřeným vědomím. Moje rodina byla velmi harmonická, narodila jsem se do nádherné rodiny. Přesto jsem to nemohla vydržet. V pěti letech jsem to zavřela a začala jsem žít jako normální dítě, v 18 se mi to zase otevřelo, a já jsem začala vidět orgány, energie, číst myšlenky, všechno. A myslela jsem si znovu, že se zblázním, že tady končím, že se musím zabít, abych se mohla znovu narodit jako normální člověk.
Bylo to několik zkoušek, několik velkých věcí, až ta klinická smrt mě vlastně postavila nohama na zem, a řekla, holka, už tady necouvneš ani o milimetr.. A budeš šlapat po cestičce, kterou sis určila a kterou šlapeš v souladu se mnou.
Vy nemusíte mít klinickou smrt, abyste to otevřeli, abyste to pochopili. Protože dneska jsme někde jinde. A každý další den je jakoby otevřenější, jak bych to řekla, vnímavější, plnější. Intenzívnější, je hustší.
Já vnímám čas jakou soustavu energií, které můžete chytnout a něco z nich vytvořit, něco zasít, na něčem pracovat. Šance vnitřního vzestupu jsou dneska tak obrovské, a tak jedinečné, Mayové nám dali obrovské vzkazy, oni nás upozornili na to, že tahle doba je něčím velmi zvláštní, velmi výjimečná, a že se netýká konce světa, že se týká změny našeho vědomí, v nebývalých možnostech.
Když se to teď snažíme hlavou pochopit, tak to nemůžeme pochopit, protože mozek už nemá kapacitu na pochopení. Tak jako naše DNA, jenom jeden ten řetězec, a ostatní je tam jakoby nefunkční. Ale ona není nefunkční, ona je vesmírná, ona je nebeská. A ta další DNA, která není v tom fyzickém těle, nás spojuje s obrovskou životní sítí.
Hodně se zabývám DNA, několik let, a vyšly teď úžasné knihy, úžasné vědecké výzkumy, o tom, jak DNA pracuje. Jak můžeme přeprogramovat - a tím nemyslím úsilím - naše myšlení, naše podvědomí, a změnit naprosto svoji strukturu těla, vyléčit nemoc a změnit náš život. A to všechno jde z toho neviditelného.
Toto stvoření je hmota Země. A to, co je uvnitř, je nekonečné, neumírá, nezrozuje se, je pořád. Takže tohle (tělo) mi stvořila matka Zem, v souladu s celým živoucím systémem celého světa a vesmíru. A to mi úplně stačí. Když tohle chytnu, tak vím, že můžu změnit vše.
Dvakrát v životě jsem změnila svůj osud. Jednou jsem se znovu narodila, podruhé jsem se vyléčila z nevyléčitelné nemoci, a mám toho ještě hodně před sebou. A těším se z každého dne, a z každého setkání. Věřím v lidi, věřím v lásku, věřím v čistotu lidského ducha. Vím, že lidstvo vzestoupí do něčeho překrásného. Nedokážu to slovy popsat, ale už je to tady. Je to za závojem. Je to za oponou. My se už dotýkáme toho závoje, už ho cítíme, hledáme formu, jakou do něho vstoupíme. Hledáme cestu, každý v sobě, jak najdeme ten konec opony, a rozevřeme, rozhrneme tenhle fyzický svět, a uvidíme za ní něco, co nás probudí. A řekneme, pro toto tady jsem. Tohle chráním, tohle chci rozvinout, a přinést sem. A pak skončíme.
A když skončíte, tak se budete chvíli nudit, a pak půjdete znovu, buď sem, nebo do jiných světů pokračovat. Protože si myslím, že tady na Zemi to není pro lenochy. Tady to není ani o odpočinku. Tady je to o akci, a o radosti a o lásce. O tvoření. Tak tak. (1:17.31)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jarda Jarda | E-mail | 30. dubna 2014 v 17:20 | Reagovat

Sestra k té paní chodila asi půl roku a pak přišla s tím, po jednom rituálu , že má v noci strach, pak se to dostalo do té fáze, že slyšela chodit někoho po pokoji, samozřejmě to bylo intenzivní - na prášky... Díky Bohu se z toho dostala, už tam nechodí. Když napsala paní Motyčkové dopis, kde popsala své problémy, bylo jí odpovězeno slečnou, která vyřizuje za pí Motyčkovou korespondenci, že má přijmout sama sebe, tečka. Její kamarádka, která tam chodila rok, to štěstí neměla. Zrovna jsme se bavili o tom ,že je na tom špatně, mluví roztřeseným hlasem, stále opakuje, já hořím musím to sama překonat...Za chvíli zvoní telefon a sestra pak řekla, že kamarádku odvezli rodiče na psychiatrii...Tak jenom doufáme, že se z toho dostane..Nechci říkat, že všechny semináře jsou špatné a člověk se nemá kam rozvíjet, jen, že když se to stane, tak málokdo pomůže...

Více zde: http://karaimi-motyckova.webnode.cz/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

2 Marie Marie | 30. dubna 2014 v 23:51 | Reagovat

[1]: Děkuji Jardo za upřímné psaní ohledně mého příspěvku, velice si toho vážím a cením si Vašich řádků. Po přečtení mě ihned napadlo, že smažu všechny příspěvky na tuto ženu ... ale pak jsem si řekla, že by se mělo více lidí dozvědět tyto informace. Paní Motyčkovou jsem nikdy nenavštívila, ani jsem se s ní osobně nesetkala. Vlastně mě to intuitivně ani nelákalo. Sama jsem prožila mnoho hrůzných situací, které byly na zbláznění a od těchto lidí a magie se držím v dost velké vzdálenosti. Ještě jednou děkuji za komentář. Co myslíte mám tento příspěvek ohledně p. Motyčkové smazat ? Marie

3 Jarda Jarda | E-mail | 1. května 2014 v 11:01 | Reagovat

Dobrý den Marie, děkuji za odezvu. Jestli to chcete smazat je jen na Vás. Já jsem tu mojí zkušenost napsal na více blogů, aby se více lidí dozvědělo i o té druhé straně. Protože paní Motyčkovou vyzvedávají skoro do nebe, ale ve výsledku ona v nich podporuje emoce a když se objeví opravdu vážný problém, tak ho není schopná řešit...
Děkuji s pozdravem krásného dne Jarda.

4 Jarda Jarda | E-mail | 5. května 2014 v 21:15 | Reagovat

Taky mám informaci, jak ty semináře probíhají. Děje se to na semináři Grál posvátného ženství. Vypadá to tak, že jedna holka leží na zádech, druhá jí drží hlavu a třetí jí mačká břicho. Dotyčná se dostane jakoby do transu. Potom se u ní objeví  "to špatné". Jenže problém je v tom, že "to špatné" už nemusí od dotyčné odejít a může to s ní vydržet dlouho, třeba až do smrti..  A může se holka přijímat jak chce - to ostatně byla také rada od asistentky paní Motyčkové.

Paní Motyčkovou spousta lidí vyzvedává do nebe, ale když se objeví opravdu vážný problém, který ona mimochodem spustí, tak ho vyřešit neumí...
Obě holky jsou inteligentní, mají vystudovanou vejšku, sebevědomý, otevřený novým věcem...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama